Alarko Teknik Servis

Alarko Servis

Kombilerin servis işleri konusunda sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde bugüne kadar gelerek alanında öncü servis olmayı başarmış bulunuyoruz. Özellikle çevreye duyarlı olan Alarko kombilerin servis işleri konusunda dört dörtlük hizmet sunarak müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerek kombilerin bakım ve tamir işlerini özenle yapıyoruz. Teknik servis hizmeti konusunda oldukça tecrübeli olduğumuz için Alarko kombilerin bakım ve onarım işlerini yaptıktan sonra kombilerinizi ilk günkü gibi eski performansına getiriyor ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaç durumunda Alarko kombileri özel atölyemize taşıyarak tamir işlerini yapıyoruz. Hızlı ekip arkadaşlarımız sayesinde kombilerin arızasını hızlı bir şekilde tespit ettikten sonra tamir işlerini kaliteli malzemeler kullanarak yapıyor ve zaman kaybetmeden adresinize teslim ediyoruz.

Sorunsuz Hizmetin Adresi

Alarko marka kombilerin her türlü bakım veya tamir işlerini sorunsuz bir şekilde yaptırmak isteyen müşterilerimize özel titiz çalışmalar sergileyerek sorunsuz hizmet sunuyoruz. Yapmış olduğumuz tamir veya bakım işlerini garanti standartları çerçevesinde gerçekleştirerek kombinizi uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Klima konusunda yeterli düzeyde teknik bilgiye sahip olan ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz adrese en kısa sürede gelerek kaliteli hizmet kapsamında kombileri en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve sorunun oluştuğu yer hakkında sizleri bilgilendirerek çalışmalara başlamaktadır. Hızlı hizmet anlayışımız sayesinde artık teknik servis arama derdi olmadan bizimle istediğiniz zaman iletişime geçerek kombilerinizin tamir veya bakım işlerini kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...