Altus Teknik Servis

Altus Servis

Beyaz eşya servis işleri konusunda oldukça tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize özel dört dörtlük hizmet sunuyoruz. Yılların kazandırmış olduğu tecrübe sayesinde bugüne kadar gelerek servis işleri konusunda sorunsuz hizmet sunuyoruz. Her türlü Altus marka çamaşır makinesi, derin dondurucu, fırın, kahve makinası ve daha birçok eşyaların servis işlerini en kaliteli malzemeler kullanarak yapıyoruz. Tüm çalışmalarımız kalite standartları çerçevesinde olduğu için, artık teknik servis aramak yerine servisimiz üzerinden hizmet alarak eşyalarınızı kolay bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Ekiplerimiz bulunduğumuz adrese en kısa sürede gelerek eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve sorun hakkında sizleri bilgilendirerek çalışmalara başlamaktadır. İhtiyaç durumunda eşyalarınızı özel atölyemize taşıyarak gerekli tamir ve bakım işlerini yapıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet

Altus marka eşya kullanan müşterilerimiz için teknik servis hizmeti sunarak günlerce aranan servis sorununu ortadan kaldırıyoruz. Altus servis hizmetinde müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Uygun fiyat politikamız sayesinde artık insanlar eşyalarını kullanırken servise para ödeme derdinden kurtulmuştur. Kaliteden asla taviz vermeyerek teknik servis hizmeti sunduğumuz için, firmamız alanında en çok tercih edilen servis olmuştur. Altus için kullanmış olduğumuz malzemeler sayesinde işimizi hızlı ve kolay bir şekilde yaparak makineleri müşterilerimize teslim ediyoruz. Sizde uygun fiyatlarla Altus eşyanızı tamir ettirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...