Beko Teknik Servis

Beko Servis

Beko eşya kullananlar için, kaliteli hizmet kapsamında uzman arkadaşlarımızla birlikte teknik servis hizmeti sunuyoruz. Güvenilir çalışmalarımız sayesinde müşteri memnuniyeti kazanarak teknik servis hizmetinde büyümeye devam ediyoruz. Beko servis hizmetinde kaliteli malzemeler kullanarak tamir işlerini kolay bir şekilde yapıyoruz. Pratik hizmet sayesinde artık servis aramaktan kurtularak her türlü eşyanızı bizimle iletişime geçerek yaptırabileceksiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde eşyalarınızı ilk günkü gibi kullanışlı hale getiriyoruz. Ayrıca Beko markaya sahip eşyaların tamir ve servis işlerini kendimize özel yöntemler kullanarak yaptığımız için, sizlere hizmet konusunda zaman kazandırıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde günlerce süren tamir işleri servisimiz sayesinde en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı hizmet anlayışımız sayesinde servis işlerinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmış bunuyoruz.

Aynı Gün Hizmet

Beyaz eşyaların servis işlerini yerinde yaparak müşterilerimize dört dörtlük hizmet sunuyoruz. Ayrıca tamir işlerinde ihtiyaç duyulursa eşyaları özel atölyemize dikkatli bir şekilde taşıyarak tamir işlerini atölyemizde yapıyoruz. Müşterilerimize zaman kazandırmak için teknik servis hizmetinde aynı hizmet sunuyoruz. Bulunduğunuz adrese aynı gün içerisinde gelerek Beko eşyalarınızı titizlikle inceliyor ve özel malzemelerimiz sayesinde sorunu tespit ederek sizleri bilgilendiriyoruz. Üstelik tüm servis hizmetini bütçenizi düşünerek en uygun fiyatlarla yapıyoruz. İdeal fiyat tekliflerimiz sayesinde artık bütçe açısından zor durumda kalmayarak eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Bu nedenle teknik servis hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak ve sunulan hizmetlerden memnun kalmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, İstanbul’un Ankara’nın tüm semtelerinde müşterilerine eksiksiz ve kesintisiz bir hizmet vermektedir. Bu noktada aklınıza gelebilecek bütün beyaz eşyaların tamirini gerçekleştiren firmamız, sizlerin de yardımına koşuyor. Bizler buzdolabının yanında Beko çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, televizyon ve diğer beyaz eşyalarınız için tamir servisi hizmetini de sizlere sunmaktayız. Bir evin en temel direkleri beyaz eşyalardır. Bu noktada da beyaz eşyaların evler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve çalışmalarımıza bu noktada devam ediyoruz.


Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...