Bosch Teknik Servis

Bosch Servis

Servis işleri konusunda oldukça tecrübeli olan ve profesyonel ekiplerle birlikte titiz çalışmalar sergileyerek müşteri memnuniyeti kazanan servisimiz, sunmuş olduğu hizmetlerde bugüne kadar herhangi bir müşteriden olumsuz geri dönüş almayarak bir numaralı teknik servis olmayı başarmıştır. Bosch servis hizmeti konusunda dört dörtlük hizmet sunarak müşterilerimizin eşyalarının rahat bir şekilde tamir edilmesine yardımcı oluyoruz. Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmeti sayesinde artık insanlar servis arama derdinden kurtulmuştur. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu eşyaların ilk günkü gibi kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Bu sayede Bosch marka eşyalar artık servisimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket edilerek hem eşyaların tamir işleri özenle yapılmakta hemde müşteri güveni kazanılarak büyüyen bir servis olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özel Atölyede Hizmet

Bosch eşyaların servis işleri bir hayli uzun sürmektedir. Fakat teknik servis hizmetimiz sayesinde artık günlerce süren tamir işleri kısa süre içerisinde biterek müşteriye zaman kazandırmaktadır. Yardıma ihtiyacı olanlar için zaman kaybetmeden istenilen adrese aynı gün içerisinde ulaşıyoruz. Ardından Bosch marka eşyaların sorunlarını kaliteli malzemeler yardımıyla tespit ediyoruz. Tespit işleminin ardından müşteriyi detaylı bir şekilde bilgilendirerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Eğer teknik servis hizmetinde eşyaların tamir işleri ağırsa eşyaları özel atölyemize taşıyarak tamir işlerini yapıyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde tamir işlerini atölyede kaliteli hizmet kapsamında yaptıktan sonra eşyalarınızı bulunduğunuz adrese sorunsuz bir şekilde getiriyoruz.


Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...