Buderus Teknik Servis

Buderus firması kullanıcı dostu bir firmadır. Kullanıcılarının bir an bile mağdur olmasını istemez. 200 yılı aşan bir tarihi olan Buderus firması Alman disiplini ve düzeni ile çalışan bir firmadır. Bu disiplin ve düzeni Buderus servisler aracılığı ile de sürdürmektedir. Buderus kombi servisleri, kullanıcıların mağdur olmaması için azami dikkat gösterir. Bunun için sürekli yenilenen Buderus eğitimlerine katılır ve kullanıcı ile bire bir iletişim içinde olur. Nöbetçi Buderus Kombi Servisi uygulaması ile Buderus kombi kullanıcıların mağdur olmasının önüne geçer.

24 Saat Nöbetçi Kombi Servis Hizmeti

Kombiler soğuk kış günlerinde ısı konforunu sağladığımız araçlardır. Soğuk kış günlerinde kombinizin arıza yapması hiç istemeyeceğiniz bir olaydır. Bu arıza durumu bir de gece geç saatlerde ya da Pazar günü olursa oldukça zor zamanlar geçirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilkesi haline getirmiş Buderus firması bu gibi durumları önlem olarak 24 saat nöbetçi kombi servis hizmeti sunmaktadır. Bu sayede soğuk kış günlerinde kullanıcıların sorunlarını ne zaman olursa olsun hızlıca çözmeyi amaçlamaktadır.


Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...