İndesit Teknik Servis

İndesit Servis

Beyaz eşyaların tamir ve bakım işlerini kolay bir şekilde yaptırmak isteyenler için, servisimiz aracılığıyla teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya markaları arasında bulunan İndesit marka eşyalar için alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte titiz çalışmalar sergiliyoruz. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendiriyoruz. Ardından ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek eşyaları kullanmış olduğumuz malzemeler yardımıyla her ayrıntısına kadar inceleyerek sorunu tespit etmektedirler. Sorunun oluştuğu bölüm hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra eşyaları yerinde tamir ediyor, ihtiyaç durumunda eşyalarını özenle atölyemize taşıyarak atölyemizde tamir ve bakım işlerini yapıyoruz. Tamir işleri bittikten sonra tekrar eşyanızı özenle taşıyarak adresinize teslim ediyoruz.

Teknik Serviste Pratik İşler

İndesit marka beyaz eşyaların teknik servis işlerini hızlı bir şekilde yaptırmak isteyen müşterilerimiz için, kendimize özel yöntemler kullanarak pratik teknik servis hizmeti sunuyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerek çalışmalarımızı kendimize özgü yöntemlerle sürdürüyoruz. Amacımız; İndesit eşyaların tamir işlerinde öncü teknik servis olmak ve sunulan hizmetlerle daha fazla müşteri memnuniyeti kazanmak olduğu için, çalışmalarımızı dört dörtlük bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu nedenle teknik servis konusunda yeni yöntemler kullanarak günlerce süren eşya tamir ve bakım işlerini kısa sürede bitiriyoruz. Sizde İndesit marka eşyalarınızın tamir işlerini pratik yöntemlerle kolay bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...