Regal Teknik Servis

Ankara Regal Teknik Servis

Beyaz eşyaların tamir ve bakım işlerini yaptırmak isteyenler için, güvenilir hizmet kapsamında çalışmalar sürdürerek teknik servis hizmeti sunuyoruz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, mutfak robotu ve daha birçok beyaz eşyaların tamir işlerini alanında deneyim kazanmış ekip arkadaşlarımızla birlikte sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Regal markaya ait tüm beyaz eşyaların bakım, onarım, tamir gibi işlerini kendimize özel yöntemlerle yaparak müşterilerimizi memnun ediyoruz. Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetinde bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için, müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz. Teknik servis hizmetinde karşılaşılan sorunlara kalıcı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Bu sayede Regal eşya sahipleri farklı bir teknik servise hizmet duymadan servisimiz üzerinden her türlü hizmeti alarak beyaz eşyalarını kolay bir şekilde tamir ettirmektedir.

Yerinde Arıza Tespit

Regal ürünlerin tamir ve bakım işleri için yerinde arıza tespit hizmeti sunuyoruz. Bu sayede nerede olursanız olun bulunduğunuz adrese profesyonel ekiplerimizle birlikte aynı gün içerisinde gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Teknik servis hizmetinde öncelikle makinelerin her noktasını en ince ayrıntısına kadar kaliteli cihazlarla inceliyor ve arızanın nedenini kısa sürede tespit ediyoruz. Arıza tespit işleminin ardından arızanın nedeni hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Daha sonra yerinde tamir hizmeti sunarak çalışmalarımızı kısa sürede tamamlıyoruz. Teknik servis hizmetinden sizde sorunsuz bir şekilde yararlanmak ve tamir işlerinden kurtulmak istiyorsanız istediğiniz zaman servisimizle iletişime geçerek avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Başa dön

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Verdiğimiz hizmet özel teknik servis hizmetidir.

Arayın...